bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 marca 2022
  • 9 marca 2022
  • wyświetleń: 22913

[FOTO] Zderzenie na S-52. Jeden z samochodów jechał pod prąd!

Do zdarzenia doszło na drodze ekspresowej -S52 na granicy bielskiej Wapienicy i gminy Jasienica, na pasie w kierunku Cieszyna. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, jeden z nich - Fiat Panda - jechał pod prąd. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Wypadek na S52 na granicy Wapienicy i Jasienicy - 8.03.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Według ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia seniorka wjechała na niewłaściwy pas drogi ekspresowej na terenie powiatu cieszyńskiego i poruszała się pasem prowadzącym z Bielska-Białej do Cieszyna jadąc przeciwnie do prawidłowego kierunku jazdy.

W miejscowości Świętoszówka doprowadziła do zderzenia z osobowym Fordem, z którym zderzyła się lusterkami pojazdu. Następnie zderzyła się z kierującym osobowym Hyundaiem, a elementy rozbitego pojazdu doprowadziły do uszkodzenia kolejnego pojazdu, osobowego Suzuki. Na szczęście nikt z uczestników nie doznał obrażeń, utrudnienia w ruchu trwały przez kilka godzin.

Mundurowi z drogówki zatrzymali 79-letniej kierującej prawo jazdy, a w sprawie wykroczenia, jakiego się dopuściła, zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Kobiecie grozi wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.
Kolizja w Jasienicy - 08.03.2022
Kolizja w Świętoszówce- 08.03.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.