bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 marca 2022
  • wyświetleń: 17133

[FOTO] Samochód ciężarowy przewożący drewno wypadł z drogi

W piątek, 18 marca przed godz. 13.00 w Goczałkowicach-Zdroju na trasie DK-1 samochód ciężarowy wywrócił się i wpadł do przydrożnego rowu. Do zdarzenia z udziałem jednego pojazdu doszło za zakładami mięsnymi Duda, na pasie w kierunku Bielska-Białej.

Ciężarówka przewróciła się do rowu na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 18.03.2022 · fot. sid / pless.pl


Ładunek ciężarówki - bale drewna - wysypały się na pobocze. Na miejsce zostały zadysponowane wszystkie służby ratunkowe. To w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego, które wpłynęło do WCPR. Na szczęście okazało się, że nikt nie został poszkodowany. Kierowca wyszedł z opresji bez szwanku. Był trzeźwy. Kolizja była następstwem chwili nieuwagi.Utrudnienia dla kierowców!

Prawy pas był zablokowany przez ponad godzinę. Służby zabezpieczyły ciężarówkę, a następnie około godziny 14.00 udrożniono oba pasy ruchu. W pobliżu miejsca zdarzenia czeka już podnośnik HDS do załadunku drewna i holownik, który postawi ciężarówkę na koła, a następnie wyciągnie na jezdnię.

Prawy pas był zablokowany przez ponad godzinę. Służby zabezpieczyły ciężarówkę, a następnie około godziny 14.00 udrożniono oba pasy ruchu. Ze względu na brak możliwości wytyczenia objazdów i spore natężenie ruchu, usuwanie wraku i sprzątanie ładunku zaplanowano na godziny wieczorne.

ar, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.