bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 20777

[FOTO] Napad z nożem w ręku przy ul. Piastowskiej. Poszukiwania sprawcy

Kryminalni z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o dokonanie rozboju. Do przestępstwa doszło dzisiaj w salonie gier przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej około godziny 7.50. Sprawca, grożąc pracownikowi nożem, zrabował z salonu gotówkę i jego dokumenty.

Wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamery monitoringu - 6.04.2022 · fot. KMP Bielsko-Biała


Po południu mundurowi z bielskiej KMP wydali komunikat o poszukiwaniach sprawcy napadu. - Dzisiaj w godzinach porannych do salonu gier przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej wszedł mężczyzna, który grożąc użyciem noża, zażądał od pracownika salonu wydania pieniędzy, następnie zrabował gotówkę, dokumenty pracownika i zbiegł. Na szczęście napadnięty mężczyzna nie doznał obrażeń - informują mundurowi.

Loading...


Rysopis sprawcy: wiek z wyglądu ok. 20 lat, ok. 175 cm wzrostu, szczupły. Ubrany w niebieską kurtkę, czarną czapkę z daszkiem marki adidas, czarne spodnie. Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 03 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl. Mundurowi zapewniają anonimowość.

Dzisiejszy poranek w Bielsku-Białej nie był spokojny. Także dzisiaj około godziny 6.30 przy ulicy Jaworzańskiej doszło do zuchwałej kradzieży znacznej sumy pieniędzy. Informację potwierdził asp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej. Jak nieoficjalnie ustalił nasz portal, doszło tam do kradzieży znacznej sumy pieniędzy, o równowartości dobrej klasy samochodu.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.