bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 maja 2022
  • wyświetleń: 5731

[FOTO] Groźny wypadek na DW941 w Ustroniu. Trzy osoby ranne

W czwartek, 5 maja około godziny 13.00 na skrzyżowaniu ul. Katowickiej II z ul. Myśliwską w Ustroniu, doszło do groźnego w skutkach wypadku. W zderzeniu dwóch pojazdów ucierpiały trzy osoby. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Wypadek w Ustroniu na ul. Katowickiej - 05.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że kierowca Suzuki SX4 wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Myśliwskiej i doprowadził do zderzenia z Citroenem Berlingo, który poruszał się drogą wojewódzką w stronę Wisły. Siła uderzenia była potężna. Kierująca Citroenem nie była w stanie samodzielnie opuścić pojazdu. Tutaj z pomocą przyszli strażacy, którzy uwolnili kobietę z wraku i przekazali ją pod opiekę ratowników medycznych. Zarówno ona, jak i dwie pozostałe osoby uczestniczące w wypadku, zostali przetransportowane do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci z cieszyńskiej drogówki przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały blisko trzy godziny z czego przez ponad godzinę ruch był całkowicie wstrzymany.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.