bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 maja 2022
  • wyświetleń: 266

Najciekawsze oferty bukmacherskie - gdzie aktualnie warto obstawiać zakłady sportowe?

Materiał partnera:

Gracze, którzy chcą grać u bukmachera szukają takich bukmacherów, którzy mają dla nich nie tylko ciekawe oferty, kiedy po raz pierwszy u nich stawiają zakłady, ale chcą dostawać różne bonusy, kiedy grają już dłużej u niektórych firm bukmacherskich. W tej chwili wydaje się, że najciekawszą ofertę dla stałych graczy ma Fortuna, ale też warto przyjrzeć się ofercie firm bukmacherskich takich jak LVBET i forbet, gdzie też są ciekawe promocje dla stałych graczy, którzy grają u nich regularnie.

stadion,boisko


Fortuna, czyli bukmacher, który dba bardzo mocno o swoich stałych klientówW firmie bukmacherskiej eFortuna jest teraz mnóstwo promocji dla stałych graczy. Przede wszystkim wpłacając w piątek kwotę 100 zł z odpowiednim kodem mamy możliwość otrzymania zwrotu połowy stawki postawionej na kupon, czyli 50 zł w punktach FKP. Ta promocja jest bardzo dobra, bo mamy na postawienie zakładu 48 godzin od dokonania wpłaty i zdarzenia na kuponie kwalifikującym się do tej promocji muszą zostać rozstrzygnięte w przeciągu 5 dni. Nieraz jeszcze występuje podobna promocja w e wtorki, ale wtedy otrzymuje się zwrot na konto całej stawki w postaci punktów FKP.

Firma bukmacherska Fortuna ma też ciekawą promocję na zakłady live, bo w niektóre dni wystarczy postawić kupon w wysokości 30 zł i dostajemy zwrot na konto pieniędzy w postaci punktów FKP w momencie przegrania kuponu lub przy okazji niektórych bonusów również wystarczy tylko postawić ten kupon na zakłady live. Bardzo często bukmacher Fortuna bierze na siebie podatek i możemy grać tak naprawdę za 100 procent stawki, którą chcemy postawić. Fortuna wydaje się być bukmacherem, który ma najlepszą ofertę dla graczy w Polsce, którzy są zarejestrowani u bukmachera

LVBET, czyli firma bukmacherska bardzo niedoceniana w PolsceLVBET dla swoich graczy też oferuje bardzo fajne promocje. Przede wszystkim co weekend praktycznie ma dla nich bonus od depozytu wynoszący 50 procent wpłaconej kwoty lub dzięki wpłacie pieniędzy można otrzymać zakład z mnożnikiem, dzięki któremu stawka tego zakładu będzie o wiele wyższa. Najczęściej dwa procent depozytu mnoży się razy 25 i mamy wtedy stawkę kuponu. Ten bonus oczekuje w kolejce bonusowej przez 30 dni, a w razie zwycięskiego kuponu z tego bonusu należy jeszcze obrócić wygraną zgodnie z warunkami przyznanego bonusu.

Należy zwrócić uwagę też, że LVBET ma bardzo często pewne 30 zł na zakłady w Player Bets. Tam stawiamy na wydarzenia dotyczące danego meczu, a przede wszystkim na ilość strzałów na przykład oddanych przez danego zawodnika w meczu piłki nożnej. Praktycznie co drugi weekend mamy szansę uzyskać zwrot za ten zakład w wypadku przegrania tego kuponu, lecz zdarzenia na nim znajdujące się muszą zostać rozstrzygnięte do końca dnia, kiedy jest on stawiany, aby dostać bonus.

Forbet, czyli firma bukmacherska, która ma ciekawe promocjeBukmacher Forbet często oferuje bonus od depozytu wynoszący 50 procent. Trzeba jednak zaznaczyć, że na obrót tym bonusem mamy najczęściej tylko 3 dni, dlatego należy się dość śpieszyć, aby najpierw obrócić przynajmniej raz depozytem i uwolnić możliwość skorzystania z bonusu. Bardzo często ten bukmacher prowadzi rankingi dla aktywnych graczy, ale też za postawienie określonej kwoty na dane zdarzenie można od nich otrzymać freebeta, którego można wykorzystać na dowolne zdarzenia. U tej firmy bukmacherskiej można też uzyskać Maxizysk, dzięki czemu możemy wygrać dwa razy więcej pieniędzy w przypadku wygranego zakładu. Promocja na Maxizysk najczęściej zdarza się w weekendy i dotyczy najważniejszych piłkarskich lig na świecie i ekstraklasy.

Wielu bukmacherów ma dla swoich graczy ciekawe promocje, dlatego warto obserwować wielu bukmacherów. Promocje te są dość cykliczne, dlatego cały czas powinno się obserwować ofertę jaką proponują firmy bukmacherskie, które są już długo na rynku, ale też tych debiutujących na naszym rynku, bo oni chcą zawsze przyciągnąć w jakiś sposób nowych klientów. Wiadomo, że najlepsze są bonusy od depozytu lub zwroty całości stawki w przypadku przegrania kuponu objętego promocją.