bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 maja 2022
  • 17 maja 2022
  • wyświetleń: 74219

[FOTO] Wypadek w Goczałkowicach. Motocyklista zmarł

W sobotę, 14 maja około godziny 18.00 na ul. Jeziornej w Goczałkowicach-Zdroju doszło do groźnego wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym. W niedzielę przed południem dotarła do nas smutna informacja. Zmarł kierowca jednośladu. Był mieszkańcem Jaworzna.

Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 14.05.2022
Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 14.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak poinformowała nas oficer prasowa pszczyńskiej policji, st. sierż. Jadwiga Śmietana, ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 47-letni kierujący motocyklem, jadąc ul. Jeziorną, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w ulicę Gerberów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Alfa Romeo (31 lat), który w celu uniknięcia zderzenia, odbił w prawo. Za nim jechał 19-letni kierowca Mini Coopera. Motocykl najpierw zderzył się z Alfą, a następnie Mini Cooper uderzył w jednoślad. Między dwoma samochodami nie było kontaktu. 44-letnia pasażerka motocykla śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do katowickiego szpitala. Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala karetką.

W niedzielę, 15 maja przed południem dotarła do nas smutna informacja. Motocyklista zmarł w szpitalu. Informację potwierdziła oficer prasowa pszczyńskiej policji. Pasażerka jednośladu jest w bardzo ciężkim stanie.

Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 14.05.2022
Wypadek w Goczałkowicach-Zdroju - 14.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ulica Jeziorna na wysokości skrzyżowania z ulicą Gerberów była zablokowana do późnego wieczora.

ar, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.