bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 maja 2022
  • wyświetleń: 5475

Wypadek na DK-1. Interweniował LPR. Ranny 51-letni motocyklista

W środę, 18 maja chwilę po godzinie 18.00 na DK-1 w Piasku doszło do poważnego wypadku drogowego. Na jezdni w stronę Katowic motocykl zderzył się z samochodem dostawczym. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4).

Wypadek na DK-1 w Piasku - 18.05.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


52-letni motocyklista podczas zmiany pasa ruchu zawadził o samochód dostawczy, którym kierował 40-letni mew. Motocykl wypadł z drogi i wpadł do rowu. Wiadomo, że poszkodowany kierowca jednośladu po wypadku był przytomny ale mocno poturbowany. Doznał licznych złamań.

Poszkodowanemu udzielono pomocy medycznej. Został przetransportowany śmigłowcem do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. W czasie interwencji śmigłowca LPR droga w stronę Katowic była zablokowana. Krótko po starcie maszyny udrożniono lewy pas ruchu. Utrudnienia trwały kilka godzin.sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.