bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 czerwca 2022
  • 13 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3242

Wjechał w przystanek. Domniemany sprawca pod wpływem środków

W niedzielę, 12 czerwca tuż przed godziną 20.00 przy ul. Dolnej w Suszcu samochód wjechał w przystanek autobusowy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Suszec: samochód wjechał w przystanek autobusowy - 12.06.2022
Suszec: samochód wjechał w przystanek autobusowy - 12.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na miejsce zadysponowano patrol policji i zastęp OSP Suszec. Jak przekazał p.o. oficera prasowego pszczyńskiej policji, sierż. szt. Wojciech Janosz, w przystanek uderzył pojazd marki VW Polo. Kierowcą był 22-latek, który przewoził pasażerkę. Nikt nie odniósł obrażeń. Pracujący na miejscu policjanci sprawdzili trzeźwość domniemanego sprawcy, który był agresywny wobec służb. Alkomat wykazał 0,84 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, co daje prawie 1,8 promila we krwi. Następnie przeprowadzono również badanie, które potwierdziło obecność środków odurzających w organizmie młodego mężczyzny. Podczas prowadzonych na miejscu czynności pasażerka stwierdziła, że to ona prowadziła samochód. Zatrzymany został jednak 22-latek. Policja prowadzi dalsze postępowanie w sprawie.

ar, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.