bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 czerwca 2022
  • 17 czerwca 2022
  • wyświetleń: 31976

[ZDJĘCIA] Kolizja BMW z barierami na trasie S-52. Kierowca uciekł

W czwartek, 16 czerwca na trasie S-52 w Bielsku-Białej samochód osobowy marki BMW zderzył się z barierami energochłonnymi. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba.

Kolizja BMW z barierami na S-52 w Bielsku-Białej - 16.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do kolizji z udziałem jednego pojazdu doszło około godz. 19:17 na pasie w kierunku Żywca, w rejonie zjazdu do marketu Makro. Jak poinformował nasz portal asp. szt. Roman Szybiak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, kierujący samochodem marki BMW nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił kontrolę nad pojazdem i zderzył się z barierami energochłonnymi.

Na zdarzenie chwilę później najechał patrol policji. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. W samochodzie pozostała ranna pasażerka w wieku 22 lat, który została zabrana do szpitala. Funkcjonariusze nadal prowadzą działania, mające na celu ustalenie tożsamości kierowcy i powodów jego ucieczki.

ar, mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.