bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 czerwca 2022
  • 22 czerwca 2022
  • wyświetleń: 10122

[ZDJĘCIA] Golasowice: motocyklista poniósł śmierć na miejscu

We wtorek, 21 czerwca około godz. 20.40 na drodze wojewódzkiej nr 938 w Golasowicach doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Niestety kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022
Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z ul. Bąkowską i ul. Z. Nałkowskiej. 48-letni kierujący motocyklem Yamaha, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, poruszał się od Cieszyna w stronę Golasowic i najechał na tył poprzedzającego go samochodu osobowego marki Seat. Autem kierował 46-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, który w momencie zderzenia rozpoczynał manewr skrętu w lewo w ulicę Nałkowskiej.

Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022
Zderzenie motocyklisty z samochodem w Golasowicach - 21.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Motocyklista w wyniku upadku stracił przytomność. Podjęto resuscytację. Pomimo wysiłku ratowników nie udało się go uratować. Na miejsce przybył prokurator oraz policyjny technik. Działania służb zakończyły się około północy. Droga była nieprzejezdna. Wyznaczono objazdy.

ar / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.