bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 11 lipca 2022
  • wyświetleń: 1634

[FOTO] Solidna kraksa na DK-1 w Piasku. Nie obeszło się bez utrudnień

Tuż przed godziną 16.00 na skrzyżowaniu ul. Studzienickiej z krajową jedynką w Piasku doszło do kolizji trzech pojazdów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Reklama

Kraksa na DK-1 w Piasku - 11.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


Początkowo była mowa o czterech autach, jednak to szybko zostało zweryfikowane przez funkcjonariuszy. Na miejscu kolizji zatrzymał się świadek, na którego pojeździe były uszkodzenia po kolizyjne, jednak nie brał on udziału w zdarzeniu. Pojazdy zderzyły się podczas gwałtownego hamowania wywołanego zmianą sygnalizacji świetlnej. Jedna osoba została niegroźnie ranna.

Jak podaje pszczyńska policja, 44-letni kierujący samochodem osobowym marki Ford nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, czym doprowadził do zderzenia z poprzedzającą go toyotą, która siłą odrzutu uderzyła w samochód marki Citroen. Na 44-letniego mieszkańca Bielska-Białej policjanci nałożyli mandat karny w wysokości 1550 złotych, a na jego konto trafiło dodatkowych 6 punktów karnych.

Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

ar, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.