bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 sierpnia 2022
  • 28 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 10141

[WIDEO, FOTO] Wyścigi na 1/4 mili na lotnisku w Kaniowie

W niedzielę, 28 sierpnia na lotnisku w Kaniowie ponownie odbyła się impreza Fast VAG, czyli wyścigi na 1/4 mili i piknik rodzinny! Pierwsza edycja wydarzenia zorganizowana została w niedzielę, 31 lipca, jednak plany organizatorów pokrzyżowała pogoda. Teraz event powrócił na kaniowski obiekt.Organizatorzy szczególnie zapraszali rodziny z dziećmi, dla których przygotowali liczne atrakcje, takie jak dmuchańce, plac zabaw oraz animatorów, którzy zapewnili dzieciom moc atrakcji. Na terenie imprezy było również miejsce, by zjeść pyszne potrawy z foodtrucków. Oczywiście głównym punktem imprezy były zawody na ¼ mili.

Wyścigi na 1/4 mili na lotnisku w Kaniowie - 28.08.2022 · fot. Marek Ogrodzki / bielskiedrogi.pl


Wyścigi na 1/4 mili na lotnisku w Kaniowie - 28.08.2022 · fot. Sambor Bambosz / bielskiedrogi.pl


W trakcie imprezy Fast VAG posiada swój własny, profesjonalny pomiar czasu, który uzyskał świadectwo wzorcowania w Głównym Urzędzie Miar, a także jako pierwszy w Polsce za pomocą SMS-ów informował każdego zawodnika (zaraz po ukończeniu przejazdu) o przejeździe wraz z jego osiągniętym wynikiem (czasie przejazdu).

Fast VAG oferuje każdemu, zarówno uczestnikowi jak i widzowi możliwość przeczytania opisów aut wraz ze wszystkimi czasami przejazdu poprzez zeskanowanie naklejki, która będzie naklejona na szybie auta oraz gwarantuje najtańsze przejazdy dla zawodników w całym kraju.

Poprzednia edycja imprezy na kaniowskim lotnisku odbyła się w niedzielę, 31 lipca. Jednak na przeszkodzie organizatorom stanęła pogoda - ze względu na intensywne opady deszczu musieli przerwać wydarzenie.

Wyścigi na 1/4 mili i piknik rodzinny w Kaniowie - 31.07.2022 · fot. Marek Ogrodzki / bielskiedrogi.pl
Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.