bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 28 października 2022
  • wyświetleń: 2569

Znów bez przeszkód pomkniemy na Katowice ulicą Warszawską

To dobra wiadomość dla bielskich kierowców. Od Listopada będzie można bez przeszkód jeździć ulicą Warszawską na jezdni w kierunku stolicy województwa śląskiego.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że 31 października 2022 r. zostanie przywrócony ruch na ul. Warszawskiej - na jezdni w kierunku Katowic.

- Natomiast ruch w kierunku centrum, jeszcze przez kilka dni, odbywać się będzie jednym pasem, z uwagi na konieczność wykonania prac rozbiórkowych istniejących przewiązek - informują przedstawiciele MZD.

Jak dodają bielscy drogowcy, "w celu minimalizacji utrudnień, w ramach zmiany organizacji ruchu, zostanie również przywrócony ruch na ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego".

- Zmiana będzie miała charakter krótkotrwały, gdyż już w pierwszym kwartale 2023 r. planowana jest rozbudowa ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego, która wiąże się z całkowitym wyburzeniem istniejącego wiaduktu - wyjaśniają pracownicy MZD.

raz / bielskiedrogi.pl

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.