bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 6661

[WIDEO] Przejazd na czerwonym. Kraksa na skrzyżowaniu z DK-1

W środę, 16 listopada około godziny 11.30 na skrzyżowaniu DK-1 z Hallera w Pszczynie, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na naszą skrzynkę trafił film, na którym widać moment kolizji.Na pasie w stronę Katowic spotkały się osobowa Skoda i dostawczy Fiat. 69-letni kierowca Skody nie zastosował się do nadawanego na sygnalizatorze światła czerwonego i doprowadził do zdarzenia z samochodem marki Fiat, który skręcał w lewo w ulicę Hallera. Kierował nim 37-latek.

Jedna osoba została poszkodowana. Na czas działań służb ruch w stronę Katowic był utrudniony. Skrzyżowanie zostało częściowo wyłączone z ruchu. Ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca został ukarany mandatem.


Kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Hallera - 16.11.2022
Kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Hallera - 16.11.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

ar, sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.