bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 564

Jakie narzędzia dla transportu? Polecane rozwiązania

Materiał partnera:

Nowe technologie mogą zdecydowanie usprawnić pracę w każdej branży - m.in. procesy w logistyce i transporcie. Do wyboru są różne aplikacje i oprogramowania, które okażą się cennym wsparciem w zarządzaniu flotą. Jakie narzędzia polecamy?

inelo foto 1


Nowoczesne rozwiązania pomocne w transporcieDzięki nim szybko obliczysz wynagrodzenie kierowców, skontrolujesz czas pracy czy ułożysz trasę, a także obliczysz, ile będzie kosztował dany przejazd. Poniżej prezentujemy wybrane narzędzia z oferty polskiej firmy Inelo, które zostały stworzone dla przedsiębiorców z branży transportowej.

Za wyborem rozwiązań tej firmy przemawia m.in. specjalistyczna wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży. Jest to pierwsza certyfikowana firma dostarczająca innowacyjne i zintegrowane narzędzia dedykowane dla transportu ciężkiego.

To ponad 30 tys. aktywnych systemów telematycznych wyprodukowanych w Polsce. Cały czas powstają też nowe produkty i aktualizacje - Inelo stawia na poszerzanie usług dopasowywanych do zmian w transporcie. Poniżej poznasz wybrane narzędzia z oferty Inelo.

Program 4Trans - nowoczesne oprogramowanie dla firm transportowychGrupa Inelo oferuje kilka narzędzi, które zostały opracowane dla ułatwienia zarządzania procesami logistycznymi, a także jako odpowiedź na zmiany wprowadzone wraz z pakietem mobilności. Jednym z najważniejszych jest oprogramowanie 4Trans.

Program dla firm transportowych pozwala obliczyć wynagrodzenie brutto między innymi za godziny nocne, nadgodziny, dyżury dodatkowe, bierze też pod uwagę dopłatę do zagranicznych stawek. Można też obliczyć kwotę „wirtualnych diet zagranicznych”. Pozwala m.in. monitorować trasę pojazdu, czas pracy kierowców, sprawdzać statusy realizacji zleceń spedycyjnych, komunikować się na bieżąco z kierowcą czy wystawiać faktury.

4Trans zapewnia wydajną pracę firmy. System można wykorzystywać lokalnie na jednym komputerze lub sieciowo, aż do kilkudziesięciu aktywnych stanowisk w jednym czasie.

Easy TMSEasy TMS to nowoczesny program spedycyjny, który stanowi kompleksowe rozwiązanie dla transportu. Służy do zarządzania procesami spedycyjnymi oraz transportowymi w branży transportowej. Pozwala planować, monitorować, realizować i rozliczać różne usługi transportowe, gdyż obejmuje aż siedem modułów.

Urządzenie pokładowe GBox OBU+ do poboru opłat drogowychZ kolei GBox OBU+ (On-board unit) to urządzenie do poboru opłat drogowych od Inelo. Umożliwia elektroniczne i automatyczne naliczanie opłaty za przejazd drogami płatnymi w systemie e-TOLL. Rozwiązanie to przeszło pozytywnie testy integracyjne.

Gwarantuje wiele przydatnych funkcji, m.in. pozwala na bieżąco kontrolować, gdzie znajdują się pojazdy, a także służy do przekazywania danych lokalizacyjnych do systemu e-TOLL. Dodatkowo system rozbudowano o monitoring pojazdów z floty na mapie. GBox OBU+ uzyskał akredytację od Krajowej Administracji Skarbowej dla nowego systemu poboru opłat e-Toll.