bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 grudnia 2022
  • 27 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2990

[FOTO] Stek i Wino Charytatywnie dla Oli i Jakuba

W piątek, 23 grudnia w Restauracji Stek i Wino odbyło się niezwykłe wydarzenie charytatywne. Zgromadzone w ramach całego przedsięwzięcia środki powędrują do Oli i Jakuba - podopiecznych Fundacji Serce dla Maluszka. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: portale bielsko.info i Bielskie Drogi, a także telewizja bielsko.tv.

Stek i Wino Charytatywnie dla Oli i Jakuba - 23.12.2022 · fot. Marta Synowiec / bielskiedrogi.pl


- SuperBohaterowie z Bielska-Białej i okolic! Zapraszamy do udziału w wydarzeniu charytatywnym i wzięcia udziału w naszej aukcji, którą tego dnia poprowadzi gospodarz wieczoru: Damian Abramowicz. Zgromadzone w ramach całego przedsięwzięcia środki powędrują do Oli i Kubusia, podopiecznych Fundacji Serca dla Maluszka - zachęcali jeszcze przed wydarzeniem jego organizatorzy.

Stek i Wino Charytatywnie dla Oli i Jakuba - 23.12.2022 · fot. Filip Synowiec


Podczas akcji charytatywnej można było wylicytować szereg atrakcyjnych fantów, w tym nawet... tonę węgla!

Kim są podopieczni Fundacji Serce dla Maluszka, do których trafią środki zebrane podczas piątkowego wydarzenia? Ola każdego dnia zmaga się z młodzieńczym idiopatycznym zapaleniem stawów (MIZS), a jej brat Kuba z idiopatyczną skoliozą dziecięcą, atopowym zapaleniem skóry (AZS), przykurczami mięśni, pogłębioną kifozą piersiową, pogłębioną lordozą lędźwiową, zespołem Aspergera, padaczką samoistną (ogniskową, częściową) i zespołami padaczkowymi z napadami o zlokalizowanym początku.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.