bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 grudnia 2022
  • wyświetleń: 20845

[WIDEO, FOTO] Policyjny pościg na S-52 i S-1 zakończony w Lipniku

W czwartek, 22 grudnia około godziny 13.40 za węzłem Lipnik na drodze ekspresowej S-52 miał miejsce finał policyjnego pościgu za osobowym Fordem. Policja zatrzymała pasażerów pojazdu.Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, pościg rozpoczął się na terenie Skoczowa - prowadzili go policjanci tamtejszego garnizonu.

Uciekinier uciekał drogą ekspresową S-52, a następnie S-1 w Bielsku-Białej. Kierowca pojazdu oraz pasażerowie - ich liczba nie jest na ten moment znana - zostali zatrzymani za węzłem Lipnik, na pasie w stronę Żywca. Zatrzymania dokonało aż 5 patroli policji z bielskiej komendy.

Finał policyjnego pościgu na drodze ekspresowej S-1 w Bielsku-Białej - 22.12.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Powód ucieczki nie jest na ten moment znany. W czasie wykonywania czynności przez policjantów występowały utrudnienia w ruchu.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.