bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 stycznia 2023
  • wyświetleń: 3483

Sześciokrotny recydywista znów wsiadł za kółko

W poniedziałek 2 stycznia policjanci z bielskiej „dwójki” zatrzymali 28-latka, który prowadził samochód, mając sześć aktywnych zakazów kierowania pojazdami mechanicznymi oraz pięć czynnych decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

policja, ilustracja
Sześciokrotny recydywista znów wsiadł za kółko · fot. KPP Pszczyna


Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej zatrzymali nad ranem do kontroli drogowej kierującego samochodem suzuki, 28-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego. Po dokonaniu sprawdzenia mężczyzny z policyjnej bazie danych okazało się, że posiada on aż sześć aktywnych zakazów kierowania pojazdami mechanicznymi wydanymi przez sądy oraz pięć czynnych decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się również, iż za przestępstwa te odbywał już 8 miesięcy kary pozbawienia wolności. Teraz usłyszał kolejny zarzut popełniony w warunkach recydywy. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec 28-latka dozór policji, a o wymiarze kary wobec niego zdecyduje sąd.

ar / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.