bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 9 lutego 2023
  • wyświetleń: 1780

[FOTO] Znów niebezpiecznie na feralnym skrzyżowaniu w Ustroniu

Mieszkańcy i lokalne władze bezskutecznie próbują się doprosić Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach o podjęcie działań, które poprawią bezpieczeństwo na skrzyżowaniu DW941 z ul. Akacjową w Ustroniu. Wczoraj doszło tam do kolejnej w ostatnim czasie kraksy. Nie ma tygodnia żeby coś się tam nie stało.

Kolizja Ustroń
Kolizja w Ustroniu na skrzyżowaniu DW941 z ul. Akacjową - 8.02.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Tym razem obeszło się bez rannych, choć samo zderzenie wyglądało dość poważnie. Jak się okazuje, kierowca Seata nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Forda. Sprawca został ukarany mandatem. Na tym można by zakończyć, ale problem na skrzyżowaniu z ul. Akacjową jest poważny.

Kolizja Ustroń
Kolizja w Ustroniu na skrzyżowaniu DW941 z ul. Akacjową - 8.02.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


1 lutego doszło tutaj do groźnego zderzenie dwóch pojazdów, które finalnie wylądowały poza drogą. Mieszkańcy zauważają, że od dłuższego czasu w obrębie skrzyżowania dochodzi do licznych kolizji i wypadków. Na pobliskich pasach niedawno zginął nastolatek. W tym samym miejscu w styczniu została potrącona dziewczynka. Zarządca drogi, czyli ZDW w Katowicach na razie podjął namacalnych czynności, które skutkowałyby poprawą bezpieczeństwa.

Kolizja Ustroń
Kolizja w Ustroniu na skrzyżowaniu DW941 z ul. Akacjową - 1.02.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.