bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 lutego 2023
  • wyświetleń: 3096

Kolejne potrącenie nastolatki. Tym razem na ul. PCK

W czwartek, 9 lutego około godziny 18.00 na ulicy PCK w Bielsku-Białej doszło do potrącenia nastolatki na przejściu dla pieszych. To kolejne zdarzenie tego typu w tym tygodniu w naszym mieście.

Interwencja służb ratunkowych na ul. PCK w Bielsku-Białej - 9.02.2023
Interwencja służb ratunkowych na ul. PCK w Bielsku-Białej - 9.02.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak przekazał naszemu portalowi mł. asp. Dawid Zątek, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, do potrącenia doszło, kiedy kierująca Skodą 20-latka nie ustąpiła pierwszeństwa 15-latce przechodzącej przez przejście dla pieszych.

Interwencja służb ratunkowych na ul. PCK w Bielsku-Białej - 9.02.2023
Interwencja służb ratunkowych na ul. PCK w Bielsku-Białej - 9.02.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Kierująca Skodą została ukarana mandatem karnym. Była trzeźwa. Poszkodowana nastolatka została przewieziona do szpitala, gdzie nie stwierdzono u niej poważnych obrażeń. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

To kolejne tego typu zdarzenie w tym tygodniu na drogach Bielska-Białej. We wtorek, 7 lutego na ul. Cieszyńskiej samochód osobowy potrącił nastoletnią dziewczynę. Z kolei w środę, 8 lutego przed godziną 6.00 na skrzyżowaniu Wałowej z 3 Maja doszło do potrącenia pieszego przez autobus komunikacji zastępczej Kolei Śląskich.

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.