bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 4956

Gdzie jest pan Rafał? Trwają poszukiwania zaginionego

Policjanci z Komisariatu w Szczyrku poszukują zaginionego Rafała Ryczka (Ryczek), 52-letniego mieszkańca Wilkowic, który wyszedł z domu w środę, 29 marca około godziny 11.00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony Rafał Ryczek
Zaginiony Rafał Ryczek - większe zdjęcie znajduje się na końcu artykułu · fot. KMP Bielsko-Biała


Zaginiony Rafał Ryczek w środę, 29 marca około godziny 11.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Wilkowicach. Według ustaleń policjantów ostatni raz widziany był około godziny 16.30 w Bielsku-Białej na ulicy 11 Listopada, gdy przemieszczał się w kierunku ulicy Barlickiego. Od tamtej pory ślad po nim zaginął, nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, uszy lekko odstające, niepełne uzębienie (brak kilku zębów w dolnej żuchwie), brak połowy kciuka w prawej dłoni.

Zaginiony Rafał Ryczek
Zaginiony Rafał Ryczek · fot. KMP Bielsko-Biała


Ubrany: w kurtkę zimową w kolorze czarnym, spodnie koloru czarnego, buty koloru czarnego, sweter w poziome pasy szaro-białe, może nosić okulary.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, policja prosi o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Szczyrku, ul. Myśliwska 40, nr tel. 47 85 706 10, adres e-mail: szczyrk@bielsko.ka.policja.gov.pl lub tel. 47 857 12 55.

Zaginiony Rafał Ryczek
Zaginiony Rafał Ryczek · fot. KMP Bielsko-Biała

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.