bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 maja 2023
  • wyświetleń: 254

3 popularne firmy bukmacherskie warte uwagi

Materiał partnera:

Gdzie założyć konto bukmacherskie online? Interesuje Cię typowanie w sieci? Aktualnie na rynku zakładów wzajemnych w Polsce jest spory wybór. Możesz zatem zdecydować się na rozmaite podmioty hazardowe. A poniżej znajdziesz opisy trzech firm bukmacherskich, które mają szczególne uznanie wśród ekspertów i zawodników.

piłka nożna


Bukmacher EtotoJest to już dość doświadczona firma bukmacherska, chociaż na pewno nie najstarsza na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Opinie na temat Etoto są bardzo dobre. Na co dzień ta firma bukmacherska jest promowana m.in. przez komentatora Mateusza Borka i byłego piłkarza Artura Wichniarka. Najważniejsza kwestia dotyczy legalności. Na szczęście Etoto już od wielu lat oferuje swoje usługi zgodnie z Ustawą Hazardową. Jeśli zatem chcesz się tam zarejestrować, to nie ma żadnych przeszkód, aby tak się właśnie stało. Ranking bukmacherów wskazuje, że Etoto jest bardzo wysoko. Często na jednym z trzech czołowych miejsc. Dlaczego tak się jednak dzieje? Dla klientów spore znaczenie ma nie tylko legalność, ale również oferowane bonusy na start. A na tej płaszczyźnie nie ma powodów do narzekania. Wręcz przeciwnie! Obecnie Etoto oferuje bonus 200% do 100 PLN. Jest to zatem potrojenie środków na grę. Co ważne, minimalna suma, dzięki której można wejść do gry, to zaledwie 50 PLN. Potem nowy gracz może jeszcze zainkasować 20 PLN (na wypróbowanie działania aplikacji mobilnej, która umożliwia obstawianie nawet poza swoim domem lub mieszkaniem).

Warto mieć konto w FortunieJeśli zatem jeszcze nie wykonałeś tego kroku, to być może nadarza się ku temu idealna okazja. Pod kątem doświadczenia, ta firma bukmacherska jest zdecydowanie dłużej na rynku zakładów wzajemnych od Etoto. Wszak Fortuna działa od 1996 roku. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska również zbiera bardzo przychylne recenzje. Masz zamiar założyć tam konto online? Jeśli dokonasz pełnej rejestracji, to czeka na Ciebie niespodzianka. To 20 PLN. Bez żadnego depozytu, bez żadnych dodatkowych warunków itp. Najlepsze jednak dopiero przed Tobą. Aktualnie Fortuna zapewnia trzy różne zakłady bez ryzyka. W sumie do 600 PLN. A są to takie formy promocji powitalnych, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem. W końcu tutaj gracz praktycznie niczym nie ryzykuje.

Dlaczego coraz więcej osób wybiera zaś Fuksiarza?M.in. ze względu na bardzo popularnego dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego. Przede wszystkim liczy się jednak to, że ta relatywnie młoda firma bukmacherska jest legalna. Możesz tam zatem bez obaw dokonać rejestracji, wpłacić depozyt, a potem zacząć obstawianie. Jakie bonusy zostały przygotowane dla nowych klientów? Bardzo atrakcyjne! Na pierwszy plan wysuwa się cashback 50% do 500 PLN. Co ważne, jest to bonus bez żadnego dodatkowego obrotu. Poza tym w Fuksiarzu obowiązuje ciekawa promocja na ważne spotkania piłkarskie. Jeśli postawisz np. na Barcelonę w spotkaniu z Realem Madryt i Katalończycy w pewnym momencie będą prowadzić minimum dwoma golami, to taki zakład zostanie rozliczony na plus. I to niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończy się dany mecz.