Informacje
- 15 maja 2023
- wyświetleń: 2834
[FOTO] Groźnie wyglądająca kraksa na Andersa. Były utrudnienia
W poniedziałek, 15 maja około godziny 9.30 na alei Andersa w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.
Do zdarzenia doszło w rejonie wjazdu na drogę ekspresową S-52. Jak przekazał naszemu portalowi asp. Rafał Kobyłecki, pełniący obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, 22-latek kierujący Seatem doprowadził do zderzenia bocznego z Oplem, którym kierował 22-latek.
Jednym z samochodów podróżowała kobieta w ciąży - po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego stwierdzono, że nie potrzebuje hospitalizacji. Czynności dotyczące zdarzenia zakończono na miejscu, zakwalifikowano je jako kolizję. Sprawca, 22-latek kierujący Seatem, był trzeźwy.
Loading...
Wypadki i kolizje
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
Gorący temat[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
[ZDJĘCIA] Wola: trzy samochody uczestniczyły w kolizji. Dwa doszczętnie spłonęły
Rowerzysta wpadł pod ciężarówkę w Lipniku. Miał dużo szczęścia
Gorący temat[FOTO] Ogromne utrudnienia na S-1! Samochód ciężarowy uderzył w barierki
Dachowanie po wymuszeniu i jazda bez uprawnień. Policja ujawnia szczegóły kraksy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










