bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 maja 2023
  • wyświetleń: 3784

Twarde lądowanie kierowcy BMW. Na drogach panują trudne warunki

Dzisiaj na drogach Bielska-Białej i reszty regionu panują trudne warunki. Przekonał się o tym m.in. kierowca BMW, który wylądował w barierkach.

Kolizja BMW z barierkami na ul. Bystrzańskiej - 17.05.2023
Kolizja BMW z barierkami na ul. Bystrzańskiej - 17.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak informuje portal Bielskie Drogi, do zdarzenia doszło około godziny 12.30 na ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej, w rejonie zjazdu na drogę ekspresową S-1.

Kolizja BMW z barierkami na ul. Bystrzańskiej - 17.05.2023
Kolizja BMW z barierkami na ul. Bystrzańskiej - 17.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Dzisiaj w naszym regionie doszło do kilku innych zdarzeń związanych z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Między innymi około godziny 10.00 w Grodźcu, na ulicy Bielskiej, samochód dostawczy wypadł z drogi.

Zdarzenie z ulicy Bielskiej w Grodźcu - 17.05.2023
Zdarzenie z ulicy Bielskiej w Grodźcu - 17.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, od północy na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do 5 kolizji. - Apelujemy o ostrożność podczas jazdy - dodała asp. szt. Chrobak.

Przypomnijmy, intensywne opady deszczu maja towarzyszyć nam do czwartkowego poranka. W związku z prognozami wydano ostrzeżenia meteorologiczne, o czym portal bielsko.info informował w artykule "Czekają nas intensywne opady deszczu. Miejscami możliwe burze".

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.