bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 maja 2023
  • wyświetleń: 57486

[FOTO] Tragiczny wypadek na Sarnim Stoku. Nie żyje motocyklista

Służby ratunkowe interweniują na Rondzie Solidarności przy Sarnim Stoku. Doszło tam do tragicznego wypadku - nie żyje motocyklista.

Interwencja służb ratunkowych na Rondzie Solidarności - 31.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelników


Znane są wstępne okoliczności zdarzenia. Jak przekazała nam asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, mężczyzna kierujący Toyotą jadący od strony centrum handlowego wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle, jednak nie zdążył przez nie przejechać. Chcąc "ustawić się" do przejazdu ruszył do przodu, jednak miał już czerwone światło. Zderzył się z motocyklistą jadącym od strony Katowic, który miał zielone światło.

Pierwsze informacje mówiły o tym, że kierowcą Toyoty była kobieta, jednak po godzinie 19.00 policja zweryfikowała te ustalenia. Mimo reanimacji 32-letni mężczyzna kierujący motocyklem, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, zmarł. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. W miejscu wypadku występują poważne utrudnienia w ruchu.

Loading...

mp, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.