bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 czerwca 2023
  • wyświetleń: 10657

[WIDEO] Powszechny problem na skrzyżowaniu koło bielskiego zamku

Nie jest tajemnicą, że na drogach pełno cwaniaków. Przed Wami kolejny film z naszej skrzynki, a na nim dobrze zobrazowany problem na skrzyżowaniu ulic Wzgórze z Zamkową i 3 Maja w Bielsku-Białej. Kierowcy chcący ułatwić sobie skręt w lewo, zajmują prawy pas blokując możliwość przejazdu kierowcom, którzy mają tzw. zieloną strzałkę i warunkowo mogą skręcić w prawo. Później na chama cisną się w lewo.Warto tutaj też dodać, że to skrzyżowanie objęte jest monitoringiem wizyjnym Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Wyłapane przez operatora wykroczenia są później przekazywane policji, a sprawcy wykroczeń rozliczani za swoje pomysły. Pisaliśmy o tym już trzy lata temu w artkule: Koniec żartów! Do walki z piratami drogowymi wkracza MCM i dron!


Kamera straży miejskiej obserwująca rzeczone skrzyżowanie
Kamera straży miejskiej obserwująca rzeczone skrzyżowanie · fot. archiwum Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.