bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2621

[FOTO] Dwie groźne kraksy w Cieszynie

Wczoraj, 15 czerwca późnym popołudniem doszło do dwóch zdarzeń drogowych na terenie Cieszyna. Choć początkowo wyglądały groźnie, na szczęście nikt nie został ranny.

Do pierwszego zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 18.00 na ul. Katowickiej. Kierująca Hondą 42-letnia kobieta w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru skrętu doprowadziła do kolizji z drugim pojazdem, kierowanym przez 45-letniego mężczyznę. Policjanci obecni na miejscu zdarzenia zatrzymali sprawczyni dowód rejestracyjny i zakończyli zdarzenie postępowaniem mandatowym.

kolizja osobowe cieszyn katowicka
Kolizja dwóch osobówek na ul. Katowickiej w Cieszynie - 15.06.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Drugie zdarzenie miało miejsce około godziny 18.30 na ul. Słowicza. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, na miejscu interweniowały wszystkie służby. Kierująca 34-letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności podczas jazdy, zjechała z jezdni i uderzyła w słup. Na szczęście nie została ranna. Obecni na miejscu funkcjonariusze policji ukarali ją mandatem karnym.

Zdarzenie na ul. Słowicza w Cieszynie - 15.06.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.