bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 czerwca 2023
  • wyświetleń: 32199

Śmierć na ścieżce rowerowej przy lotnisku. Trwa policyjne śledztwo

W środę, 21 czerwca chwilę przed godziną 15.00 służby ratunkowe zostały poinformowane o zdarzeniu na ścieżce rowerowej przy ul. Cieszyńskiej. W rejonie lotniska brak funkcji życiowych wykazywał mężczyzna, który jechał na hulajnodze elektrycznej.

{Śmierć na ścieżce rowerowej przy lotnisku - 21.06.2023}]
Śmierć na ścieżce rowerowej przy lotnisku - 21.06.2023 · fot. pj / bielskiedrogi.pl


Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielali kierowcy, których zaniepokoił widok człowieka leżącego na ścieżce rowerowej tuż obok przewróconej hulajnogi elektrycznej. Po chwili do działań medycznych dołączyli wezwani na miejsce ratownicy medyczni. Trwająca kilkadziesiąt minut reanimacja nie przyniosła pozytywnego skutku. 31-letni mężczyzna, mieszkaniec Bielska-Białej nie żyje. Na skutek upadku doznał poważnego urazu głowy. Z relacji osób, które udzielały poszkodowanemu pierwszej pomocy wynika, że nie miał on na głowie kasku.

Jak przekazała nam asp. sztab. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej, policjanci wstępnie wykluczyli udział innych pojazdów i osób w zdarzeniu. Na ten moment nie wiadomo czy zgon nastąpił na skutek wypadku, czy wypadek na skutek problemów zdrowotnych kierującego hulajnogą. Wyjaśni to zlecona sekcja zwłok. Śledztwo nadzoruje prokuratura.

sid, pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.