bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 lipca 2023
  • wyświetleń: 15378

[WIDEO] Dziwna sytuacja z radiowozem przed pasami

Przedwczoraj na naszą skrzynkę trafił film z ul. Partyzantów Bielsku-Białej. Zdaniem autora nagrania, policjant jadący radiowozem specjalnie zahamował przed przejściem dla pieszych, by "złapać" kierowcę czerwonego auta na wykroczeniu (wyprzedzanie na przejściu dla pieszych). Co widać na filmie każdy widzi i wnioski może wyciągnąć sam. W bielskiej komendzie trwa postępowanie.Przed publikacją zwróciliśmy się do zespołu prasowego KMP w Bielsku-Białej z prośbą o komentarz dotyczący zarejestrowanej sytuacji. Wygląda na to, że sprawą zainteresował się referat do spraw wykroczeń. - Zostaną przeprowadzone czynności wyjaśniające w trybie artykułu 54 kpow w kwestii podnoszonej przez autora nagrania - przekazała nam asp. szt. Katarzyna Chrobak. W skrócie to czynności wyjaśniające czy doszło do wykroczenia. Jeśli potwierdzi się, że doszło do wykroczenia, to zachowanie policjantów powinno zostać ocenione przez zespół kontroli.

Do sprawy będziemy wracać.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.