bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 lipca 2023
  • wyświetleń: 223

Toyota Corolla - czy to samochód idealny?

Materiał partnera:

Rynek samochodowy oferuje ogromną różnorodność modeli i marek, zaspokajając potrzeby wielu grup klientów. Jednak wśród wszystkich dostępnych możliwości, jeden samochód zawsze wyróżniał się jako niezawodny, funkcjonalny i wyjątkowo popularny - Toyota Corolla. Zapoznaj się z naszym artykułem i sprawdź czy najnowsze modele tego auta wciąż charakteryzują się tym co najlepsze!

Toyota Corolla


Nowa Toyota Corolla CrossToyota Corolla występuje obecnie w bardzo wielu wersjach. Jednym z najbardziej wyróżniających się modeli jest nowa Toyota Corolla Cross. To kompaktowy SUV z większą przestrzenią bagażową, wyższym zawieszeniem i napędem na cztery koła. Ma opinię auta uniwersalnego, które sprawdza się doskonale zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w bardziej wymagających warunkach.

Nowa Toyota Corolla Cross jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie oszczędności. Piąta generacja napędu hybrydowego w połączeniu z automatycznymi systemami wspierającymi kierowcę sprawiają, że zużycie paliwa w tym samochodzie jest bardzo mała i wynosi - w zależności od wybranej wersji - od 5 do 5.4 litra. Wszystko to bez obniżania maksymalnej mocy, która wynosi aż 197 KM.

Co równie ważne, nowa Toyota Corolla Cross nie zawodzi również pod względem designu. Charakterystyczny styl łączący w sobie elegancję i sport, a także cechy charakterystyczne dla SUV’ów sprawia, że trudno przejść obok tego modelu obojętnie.

Nowa Corolla SedanToyota w wersji Sedan to auto od lat wybierane przez rodziny i osoby ceniące sobie najwyższy komfort podróży. Przestronne wnętrze, wygodne przednie i tylne siedzenia oraz ergonomiczne rozwiązania sprawdzają się idealnie na krótkich i długich dystansach.

Nowa Corolla Sedan jest dostępna w wersjach hybrydowych i benzynowych. To pierwsze rozwiązanie jest idealne dla tych, którym zależy na ekonomicznej i ekologicznej jeździe. Rozwiązania stosowane przez Toyotę należą do najlepszych w branży, co skutkuje niezwykle niskim zużyciem paliwa i ograniczeniem emisji spalin do minimum.

Warto zaznaczyć, że nowa Corolla Sedan w zależności od wybranej wersji, oferuje manualną lub automatyczną skrzynię biegów. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie rozwiązanie pod swoje upodobania i preferowany styl jazdy.

Nowa Toyota Corolla TS KombiCorolla w wersji Kombi to kolejny model, który wyróżnia się swoimi osiągami, jakością wykonania i niezawodnością. To doskonałe auto rodzinne, które oferuje dużą przestrzeń bagażową, idealnie sprawdzającą się na przykład podczas wakacyjnych wyjazdów. W razie dodatkowych potrzeb można złożyć w niej też tylną kanapę i wykorzystać podwójną podłogę bagażnika.

Nowa Toyota Corolla TS Kombi to kolejny z nowoczesnych modeli Corolli, który jest dostępny z napędem hybrydowym. To niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli korzysta się z możliwości podróżowania wyłącznie w trybie elektrycznym, bez emisji szkodliwego CO2 i uciążliwego hałasu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie zapewnia nowa Toyota Corolla TS Kombi i przekonać się jak inne wersje Corolli radzą sobie z reputacją aut niemalże idealnych, skontaktuj się z doradcami z salonu Toyota Ukleja. To profesjonaliści, którzy rozjaśnią wszystkie Twoje wątpliwości!