bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 lipca 2023
  • wyświetleń: 4712

[FOTO] Dachowanie osobówki na wjeździe na S-1. Poszkodowane małe dziecko

We wtorek 25 lipca około godziny 18.00 służby ratunkowe interweniowały na wjeździe na drogę ekspresową S-1 w Bielsku-Białej, w rejonie ulicy Warszawskiej. Doszło tam do dachowania samochodu osobowego.

Interwencja służb ratunkowych na wjeździe na drogę ekspresową S-1 w Bielsku-Białej - 25.07.2023 · fot. KM PSP Bielsko-Biała; Nadesłane przez czytelnika


Jak informuje mł. bryg. Patrycja Pokrzywa, oficer prasowy KM PSP w Bielsku-Białej, samochód Honda CRV na łuku drogi wpadł do rowu. Kierowca i dwóch pasażerów, w tym małe dziecko, wyszli z pojazdu o własnych siłach.

- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Ratownicy odłączyli akumulator w pojeździe oraz zneutralizowali płyny eksploatacyjne. Dziecku udzielono wsparcia psychicznego do momentu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Decyzją ratowników medycznych po przebadaniu, rodzina nie wymagała hospitalizacji - dodaje mł. bryg. Pokrzywa.

Dalsze działania strażaków polegały na postawieniu i wyciągnięciu z rowu pojazdu przy użyciu wyciągarki samochodowej. Na tym działania zakończono.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.