bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 8045

[FOTO] Uszkodzone auta jednej marki. Komu przeszkadzają Skody? Poszukiwania wandala

We wtorkowe przedpołudnie do naszej redakcji zaczęły spływać niepokojące informacje z górnego przedmieścia Bielska-Białej. Minionej nocy ktoś zniszczył przynajmniej pięć samochodów. Wszystkie uszkodzone pojazdy są tej samej marki. Mowa o czeskiej Skodzie. W samochodach są poprzebijane opony, uszkodzona powłoka lakiernicza. Trwają poszukiwania wandala.

Uszkodzone pojazdy marki Skoda - 1.08.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Kwestię aktów wandalizmu potwierdziła nam Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej. Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów, zabezpieczyli monitoring z okolicznych posesji i ustalili ewentualnych świadków. Trwają poszukiwania wandala lub wandali, którym przeszkadzaj samochody ze skrzydlatą strzałą na masce. Czeska marka jest tutaj wspólnym mianownikiem w kwestii uszkodzonych pojazdów. Żadne z nich nie stał na zakazie, ani w sposób prowokujący jakikolwiek akt agresji.

Jak nieoficjalnie wiadomo pięć uszkodzonych samochodów było zaparkowanych przy ul. Browarnej. Jeden akt wandalizmu dotyczy samochodu przy ul. Widok. Uszkodzenia to przebicie opon (prawdopodobnie nożem), a w kilku przypadkach dodatkowe uszkodzenie powłoki lakierniczej. Straty idą w grube tysiące złotych. Jeśli ktoś ma jakieś informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z bielską policją.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.