bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 sierpnia 2023
  • 10 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 15466

Wypadek w Zebrzydowicach. Interwencja LPR, 2 osoby zabrane do szpitala!

W środę, 9 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 937 w Zebrzydowicach doszło do poważnego wypadku. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

dw937 zebrzydowice wypadek kolizja rów
Wypadek na DW937 w Zebrzydowicach - 9.08.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Zgłoszenie zdarzenia drogowego wpłynęło po godzinie 17.00. Na ulicę Słowackiego w Zebrzydowicach zostały zadysponowane wszystkie służby ratunkowe. Jak relacjonuje nam sierż. szt. Angelika Chałupka, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, według wstępnych ustaleń obecnych na miejscu funkcjonariuszy policji, kierujący osobowym Audi 27-letni mężczyzna z niewiadomych przyczyn zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Siła tego uderzenia była bardzo duża. Zdecydowano o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W pojeździe podróżowała również 25-letnia pasażerka. Ona także wymagała pomocy medycznej. Zdecydowano się przekazać pacjentkę załodze latającej karetki. Wraz z kierującym, który zabrany został przez zespół ratownictwa medycznego, trafili oni do szpitala.

Policjanci wykonali na miejscu zdarzenia niezbędne czynności, które pozwolą ustalić wszystkie szczegóły. Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Po godzinie 18.00 wprowadzono ruch wahadłowy.

Wypadek w Zebrzydowicach - 9.08.2023 · fot. KPP Cieszyn

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.