bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 5246

Na bani wszedł prosto pod koła samochodu. Był ubrany na ciemno

W środę, 9 sierpnia około godziny 22.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Zdarzenie miało miejsce na wysokości stacji paliw Orlen przy skrzyżowaniu z ul. Poniatowskiego. W tym miejscu nie ma przejścia dla pieszych.

Moment zdarzenia zarejestrował monitoring miejski
Moment zdarzenia zarejestrował monitoring miejski - 9.08.2023 · fot. ITS


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-latek wszedł wprost pod nadjeżdżającego Fiata Pandę. Było ciemno, siąpił deszcz. Piechur był ubrany na ciemno, nie miał elementów odblaskowych. Kierowca zauważył go w ostatniej chwili i próbował uniknąć zdarzenia. Niestety bezskutecznie.

Pieszy doznał obrażeń ciała, został otoczony opieką medyczną. Badanie alkomatem nie budziło wątpliwości u kierowcy. Okazało się jednak, że pieszy znajduje się pod znacznym wpływem alkoholu. Policjanci uznali winę pieszego i zakończyli sprawę na miejscu, prawdopodobnie mandatem karnym.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.