bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 13589

[WIDEO] Kompletny brak wyobraźni. Za swój manewr 22-latek kierujący BMW słono zapłaci...

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 22-letni mieszkaniec powiatu bielskiego, który na rondzie przy ul. Hałcnowskiej w Bielsku-Białej nie zachował należytej ostrożności, powodując zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nagranie z tego zdarzenia trafiło na skrzynkę "Stop agresji drogowej". Kierowca, ukarany 1000-złotowym mandatem i 15 punktami karnymi powinno sprawić, że następnym razem poważnie zastanowi, nim pomyśli o złamaniu przepisów drogowych.

Kompletny brak wyobraźni. Za swój manewr 22-latek słono zapłacił...
Kompletny brak wyobraźni. Za swój manewr 22-latek słono zapłacił... · fot. KWP Katowice


Na rondzie przy ul. Hałcnowksiej w Bielsku-Białej kierujący celowo wprowadził swój samochód w poślizg. Tylko dzięki rozważnemu zachowaniu innych kierowców nie doszło do zderzenia. Nieodpowiedzialne nagranie jeden z nich przesłał na skrzynkę "Stop agresji drogowej".- Przypominamy, że droga to nie odcinek specjalny rajdu, lecz miejsce gdzie wszyscy muszą przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Skrzynka Stop agresji drogowej cały czas działa, czekając na zgłoszenia naruszeń prawa, aby każdy pomyślał, nim wykona manewr niezgodny z przepisami - mówią policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

- Prosimy o zachowanie rozsądku na drodze. Brawura i pośpiech mogą kosztować nie tylko zdrowie i życie nas samych, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, każdy z nas ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa! - dodają śląscy stróże prawa.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KWP Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.