bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 lipca 2017
  • wyświetleń: 2382

Chwila nieuwagi i trzy rozbite samochody na DK-1

Do groźnie wyglądającego zdarzenia, doszło w sobotę popołudniu na DK-1 w rejonie skrzyżowania z ul. Węglową.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, około godziny 17:30, 31-latek jadący Fiatem Bravo jadący w stronę Bielska-Białej, najprawdopodobniej zbyt późno zaczął hamować przed światłami. Najpierw uderzył w tył Volvo XC60, którym podróżowała 34-latka, a następnie w Mercedesa B-klasa, prowadzonego przez rówieśnika kierującej Volvo.

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Uczestnicy kolizji zostali przebadani przez zespół pogotowia ratunkowego. Zapadła decyzja o dodatkowych badaniach szpitalnych pasażerów Fiata, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Policjanci ukarali kierowcę Fiata mandatem w kwocie 400 zł. Do jego konta w policyjnej bazie zostanie również przypisane 6 pkt karnych. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Na drodze od strony Katowic utworzył się spory korek, który w szczytowym momencie sięgał skrzyżowania w Goczałkowicach-Zdrój.

Chwila nieuwagi i trzy rozbite samochody na DK-1 · fot. czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.