bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 września 2023
  • wyświetleń: 9248

Porąbka: tragiczna śmierć rolnika. Spadł z ciągnika wprost pod koła przyczepy

W środę, 13 września w godzinach późno popołudniowych na ul. Bukowskiej w Porąbce miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Z ciągnika rolniczego spadł pasażer. Niestety mężczyzna wpadł wprost pod koła ciężkiej rolniczej przyczepy. Zginął na miejscu.

Ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą podróżowało dwóch mężczyzn. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący 67-latek był trzeźwy. Prawdopodobnie tuż przed wjazdem na teren posesji, jego pasażer chciał zeskoczyć z ciągnika by otworzyć bramę wjazdową. Traktor znajdował się jeszcze w ruchu, a 63-latek zeskakując przewrócił się wprost pod toczące się koła przyczepy. Został przygnieciony i zginął na miejscu.

Śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą policjanci z bielskiej komendy. Czynności nadzoruje prokuratura. Kierowcy ciągnika rolniczego zatrzymano prawo jazdy. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia w tym m.in. tego, czy tym ciągnikiem rolniczym można było przewozić pasażera.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.