bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 września 2023
  • wyświetleń: 2751

[FOTO] Wypadek motocyklisty w Żywcu. Interweniowało LPR!

W niedzielę, 17 września w Żywcu doszło do poważnego zdarzenia z udziałem motocyklisty. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

wypadek motocyklista żywiec krakowska
Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Krakowskiej w Żywcu - 17.09.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Służby ratunkowe interweniowały na ul. Krakowskiej w Żywcu w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego. Tuż po godzinie 14.00 doszło tam do zderzenia motocykla oraz samochodu osobowego.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że kierujący jednośladem 28-letni mężczyzna, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego do pojazdu w wyniku czego uderzył w jego tył.

asp. szt. Mirosława PiątekOficer Prasowy KPP Żywiec


Na miejsce wezwana została załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierujący jednośladem z urazem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala w Bielsku-Białej. Poszkodowany kierowca osobówki po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, również został zabrany do szpitala. Na czas pracy mundurowych ruch na ul. Krakowskiej odbywał się wahadłowo.

Dalsze czynności w sprawie wypadku prowadzą mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.