bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 października 2023
  • wyświetleń: 3291

[FOTO] Sobotni poranek z ‰ w Bronowie

W sobotę, 28 października na ul. Czyża w Bronowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów wpadł do przydrożnego rowu. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Niestety, dla jednego z kierowców to był dopiero początek kłopotów...

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Czyża w Bronowie - 28.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Sobotni, spokojny poranek na wsi zaburzyła solidna kraksa. Zdarzenie miało miejsce około godziny 8.15 na ul. Czyża w Bronowie. W wyniku solidnego uderzenia jeden z pojazdów wypadł z drogi. Na miejsce wezwane zostały wszystkie służby ratunkowe. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji przebadali uczestników na zawartość alkoholu. To standardowa procedura. Niestety, kierujący Audi nie przeszedł tego "testu". 28-latek wydmuchał 0,35mg/l. Kierująca Seatem, 57-letnia kobieta była trzeźwa. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.