bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 20 listopada 2023
  • wyświetleń: 3002

[FOTO] Poniosło na zakręcie i wodował kołami do góry. Młody kierowca miał dużo szczęścia

Solidną nauczką i drobnymi siniakami zakończyła się dla młodego kierowcy Volkswagena podróż przez Łodygowice. Około godziny 14.15 ul. Piłsudskiego, 18-latek utracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i dachując wpadł do koryta potoku. Pojazd znalazł się w niebezpiecznym położeniu, zanurzony częścią pasażerską w lodowatej wodzie.

Łodygowice samochód wypadł z drogi
Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego w Łodygowicach - 20.11.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na szczęście kierowca zdołał opuścić pojazd i jak się okazało, nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy m.in sprawdzili trzeźwość kierowcy i jego uprawnienia do kierowania pojazdami. Nie było zastrzeżeń, więc cała sprawa zakończyła się mandatem karnym.

Po publikacji artykułu zgłosił się do nas jeden z czytelników, który informuje, że zarówno kierowca jak i pasażer nie byli w stanie samodzielnie opuścić pojazdu. Z pomocą ruszyli okoliczni mieszkańcy, którzy pomogli im się wydostać z rozbitego auta. Zostali otoczeni opieką, która polegała m.in. na ogrzaniu w pobliskim domostwie. Byli mocno przemoczeni i zmarznięci. Postawa godna pochwały.

pj, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.