bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 listopada 2023
  • 23 listopada 2023
  • wyświetleń: 16450

Tragedia w Pszczynie. Nie żyje kierowca, który uderzył w drzewo

W środę 22 listopada około godz. 14:15 w Pszczynie na ul. Batalionów Chłopskich kierowca samochodu osobowego uderzył w drzewo. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji, poniósł śmierć.

Tragedia w Pszczynie. Nie żyje kierowca, który zderzył się z drzewem - 22.11.2023
Tragedia w Pszczynie. Nie żyje kierowca, który zderzył się z drzewem - 22.11.2023 · fot. KPP Pszczyna


Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że kierujący Peugeotem Partnerem podczas wykonywania manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie utracił panowanie nad pojazdem, skutkiem czego doprowadził do zderzenia z drzewem. Mimo prowadzonej na miejscu akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia 57-letniego kierowcy. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Droga na tym odcinku była całkowicie nieprzejezdna. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 18.00. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z wydziału kryminalnego pszczyńskiej jednostki pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pszczynie.

Tragedia w Pszczynie. Nie żyje kierowca, który zderzył się z drzewem - 22.11.2023
Tragedia w Pszczynie. Nie żyje kierowca, który zderzył się z drzewem - 22.11.2023 · fot. KPP Pszczyna


Po raz kolejny mundurowi apelują o rozsądek i rozwagę za kierownicą. Pamiętajmy o tym, że wyjeżdżając na drogę ponosimy odpowiedzialność zarówno za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienia, nadmierna prędkość czy lekceważenie przepisów ruchu drogowego mogą zakończyć się tragicznie.

Kierowca osobówki uderzył w drzewo na ul. Batalionów Chłopskich w Pszczynie - 22.11.2023 · fot. Ratownictwo Powiat Pszczyński, OSP Piasek

ar / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.