bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 listopada 2023
  • 24 listopada 2023
  • wyświetleń: 14509

[FOTO] Tragiczne zdarzenie na ul. Bystrzańskiej. Nie żyje kierowca busa

W czwartek, 23 listopada około godziny 18.30 na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący samochodem dostawczym marki Opel Vivaro, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Hondą Civic. Mimo podjętej niemalże natychmiast akcji ratowniczej nie udało się przywrócić funkcji życiowych kierowcy busa.

Śmiertelny wypadek na ul. Bystrzańskiej - 23.11.2023
fot. Bielskie Drogi


Zdarzenie miało miejsce na wysokości posesji nr 10, w pobliżu skrzyżowania z ul. Długą. Po wypadku kierowca Opla Vivaro był nieprzytomny, nie wykazywał funkcji życiowych. Świadkowie rozpoczęli reanimację, a po chwili dołączyli do nich strażacy i ratownicy medyczni. Działania nie przyniosły rezultatu. Ofiara to mężczyzna w wieku 58 lat.

Z racji, że uderzenie nie było wyjątkowo mocne, przypuszcza się, że jego przyczyną mogły był problemy zdrowotne kierowcy. Taka też jest wstępna hipoteza śledczych. Szczegółowo będą wyjaśniać to policjanci pod nadzorem prokuratury.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.