bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 listopada 2023
  • wyświetleń: 2615

[FOTO] Kalendarz bielskich motocyklistów już jest! Dochód wesprze potrzebującą bielszczankę

W Restauracji Dębowa odbył się wernisaż, na którym premierę miał kalendarz Bielskich Motocyklistów. Dochód z jego sprzedaży będzie wsparciem dla 8-letniej Zuzi Szymańskiej z Bielska-Białej, która cierpi na chorobę genetyczną i zdiagnozowano u niej także glejaka na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych i drogi wzrokowej.

Wernisaż Kalendarza Charytatywnego 2024 - 26.11.2023 · fot. Marek Ogrodzki / bielskiedrogi.pl


W trakcie niedzielnego (26 listopada) wernisażu koncert zagrała Małgosia Zemla z zespołem Klamka. Zobaczyć można było zdjęcia z sesji kalendarzowych Bielskich Motocyklistów, odbyła się też licytacja limitowanego kalendarza oraz fotografii.

Stowarzyszenie Bielscy Motocykliści zrzesza pasjonatów dwóch kółek na Podbeskidziu. Organizują różne wydarzenia i wyjazdy motocyklowe, działają również społecznie - między innymi przez wydawanie charytatywnego kalendarza.

Zuzia Szymańska z kolei jest podopieczną Fundacji Iskierka. Szczegółowe informacje o tym, jak wesprzeć jej rehabilitację, można znaleźć tutaj.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.