bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 13 grudnia 2023
  • wyświetleń: 4026

[FOTO] Kraksa na Węglowej w Czechowicach. Jedna osoba zabrana do szpitala

W środę, 13 grudnia około godziny 11.30 na ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejsce wezwane zostały wszystkie służby ratunkowe. Początkowo droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach - 13.12.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Zdarzenie miało miejsce na ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie skrzyżowania z drogą krajową numer 1. W kraksie brały udział trzy pojazdy - dwa osobowe oraz jeden dostawczy. Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Poszkodowana została jedna osoba, kierująca osobowym Fordem, która została przewieziona do szpitala. Jak przekazuje nam oficer prasowy KMP Bielsko-Biała, st. sierż. Sławomir Kocur, kobieta nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową i nałożyli mandat karny na jego sprawcę, a tym był kierującym Volkswagenem. Nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył Forda Fiesty. Siła uderzenia była na tyle duża, że mała osobówka dobiła do poprzedzającego ją pojazdu dostawczego marki Iveco.

Początkowo droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. W sumie utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny.

pj / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.