bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 12 lutego 2024
  • wyświetleń: 10500

[FOTO] Niedzielna kraksa w Szczyrku. Na szczęście ucierpiały tylko auta

W niedzielę 11 lutego, przed godziną 15.00 służby zostały zaalarmowane do zdarzenia drogowe w Szczyrku. Zgłoszenie dotyczyło wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na ulicy Myśliwskiej.

Zdarzenie na ul. Myśliwskiej w Szczyrku - 11.02.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, tuż przed godziną 15.00. Jak przekazuje nam oficer prasowy bielskiej policji, st. sierż. Sławomir Kocur - 33-latek kierujący samochodem osobowym marki Audi, na skutek zmęczenia utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane Mitsubishi.

Obecny na miejscu zespół pogotowia ratunkowego przebadał mężczyznę. Jego stan okazał się dobry, nie było konieczności wykonania dodatkowych badań ani hospitalizacji. Strażacy zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych. Jak ustalili policjanci, kierujący Audi był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji ukarany został mandatem karnym.

Pamiętajmy aby wsiadać za kierownicę wypoczętym. Złe samopoczucie, nerwy czy zmęczenie wpływają negatywnie nie tylko na bezpieczeństwo kierującego, ale także pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. W niedzielnej kolizji w Szczyrku na szczęście ucierpiały tylko samochody.

pj / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.