bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 marca 2024
  • 17 marca 2024
  • wyświetleń: 18459

[FOTO, WIDEO] Wypadek w Cieszynie. Dachował samochód z rodziną w środku

W sobotę, 16 marca około godziny 12.45 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Bielskiej w Cieszynie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował. Moment wypadku został zarejestrowany przez kamerę samochodową jednego ze świadków.

Wypadek w Cieszynie - 16.03.2024
Wypadek w Cieszynie - 16.03.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Film na początku "klatkuje" (nie odtwarza się na bieżąco), a wynika to z faktu, że pojazd świadka stał zaparkowany i miał wyłączony zapłon. Kamera przeszła w tzw. tryb parkingowy i ze względu na oszczędność baterii nie nagrywała z pełną jakością. Dopiero po wykryciu ruchu (przejeżdżające pojazdy) włączyło się pełnoklatkowe nagrywanie.To co widać na filmie potwierdza nam cieszyńska komenda. Sprawcą zdarzenia jest kierowca Forda. 70-latek z nieznanych na ten moment zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Volkswagenem. Siła uderzenia była na tyle duża, że wytrącony z toru jazdy Volkswagen dachował. Podróżowała nim 4-osobowa rodzina i choć auto uległo poważnym uszkodzeniom, to nikomu nic groźnego się nie stało. Poprawnie zapięte pasy bezpieczeństwa w tym przypadku były kluczem do uniknięcia obrażeń. Tyle szczęścia nie miał sprawca zdarzenia, który trafił do szpitala.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Wypadek w Cieszynie - 16.03.2024
Wypadek w Cieszynie - 16.03.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

pj, sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.