bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 marca 2024
  • wyświetleń: 5822

[FOTO] Solidna kraksa w Wapienicy. Nie obeszło się bez bolesnego mandatu

Wracamy na moment do poniedziałkowej kraksy na zjeździe z S-52 do Wapienicy. To ul. Rudawka, na której panuje bardzo duże natężenie ruchu. Spore problemy sprawia kierowcom tzw. łamane pierwszeństwo, z którym mamy tam styczność. Kierowcy wymuszają tam pierwszeństwo albo mają problem z utrzymaniem się w pasie ruchu. Właśnie w poniedziałek doszło tam do groźnej kraksy, która tak naprawdę tylko dzięki szczęściu i solidnej konstrukcji pojazdu nie skończyła się fatalnie.

Kolizja dwóch pojazdów na ul. Rudawka - 25.03.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do kraksy doprowadził młody kierowca Skody Fabii, który jadąc od strony ul. Międzyrzeckiej nie zmieścił się w zakręcie i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z Audi Q7. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Uczestnicy zostali przebadani przez zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście wszyscy jechali w pasach, a elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo takie jak np. poduszki powietrzne, zadziałały poprawnie. Nikt nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń.

Policjanci zakończyli sprawę mandatem, a ten do skromnych nie należał. Kierowca Skody na pewno na długo zapamięta swój błąd, za który poza kosztami ewentualnej naprawy auta, przyjdzie mu zapłacić 2500zł.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.