bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 20375

[FOTO] Kęty: śmierć motocyklisty po zderzeniu z samochodem

W poniedziałek, 8 kwietnia około godziny 16.20 do służb ratunkowych powiatu oświęcimskiego wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Kętach. Na skrzyżowaniu ulic Staszica i Łokietka samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Niestety ten wypadek zakończył się tragedią.

Tragiczny wypadek w Kętach - 8.04.2024
Tragiczny wypadek w Kętach - 8.04.2024 · fot. KPP Oświęcim


Jak wstępnie ustalili policjanci, 53-letni mieszkaniec gminy Kęty, jadąc na motocyklu marki Suzuki, uderzył w samochód marki Daewoo, którym kierował 68-letni mieszkaniec Kęt, a który wyjechał z drogi podporządkowanej. Motocyklista był reanimowany, jednakże jego życia nie udało się uratować. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji.

asp. sztab. Małgorzata JureckaOficer Prasowy KPP Oświęcim


W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego. W czasie czynności przeprowadzonych na miejscu wypadku, kierowcy nie mieli możliwości poruszania się w obrębie skrzyżowania.

Tragiczny wypadek w Kętach - 8.04.2024
Tragiczny wypadek w Kętach - 8.04.2024 · fot. KPP Oświęcim

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.