bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 25 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 1417

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek na DK-1. Jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek 25 kwietnia tuż po godzinie 5.00 wszystkie służby ratunkowe interweniowały na skrzyżowaniu ul. Lipowskiej i DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Interwencja służb ratunkowych na skrzyżowaniu ul. Krętej i DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 25.04.2024 · fot. OSP Lipowiec; Nadesłane przez czytelnika


Jak poinformowała KM PSP w Bielsku-Białej, na miejsce zdarzenia w pierwszej kolejności przybyły zespół ratownictwa medycznego i patrol policji.

Pojazdami podróżowały dwie osoby, które opuściły samochody o własnych siłach - nie odniosły obrażeń. Po czasie jeden z uczestników zdarzenia poczuł się źle i wymagał pomocy medycznej. Po przebadaniu został zabrany do szpitala.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i rozłączeniu instalacji elektrycznej w jednym z pojazdów.

Loading...

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.