bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 czerwca 2024
  • wyświetleń: 6110

[FOTO] Parawan na miejscu wypadku nie zwiastuje niczego dobrego. Tym razem "nie taki diabeł straszny"

W czwartek, 13 czerwca przed godziną 21.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Strumieńskiej w Rudzicy. Zdarzenie miało miejsce na rondzie, na tzw. kopcu. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Zdjęcie WhatsApp 2024 06 13 o 21.10.46 48453c4a
fot. nadesłane przez czytelnika


Samochód dostawczy marki Ford Transit zderzył się z motorowerem. Kierowca jednośladu upadł i solidnie się potłukł. Został opatrzony przez ratowników medycznych i strażaków, a następnie trafił do szpitala na szczegółowe badania. Te wykluczyły poważne urazy i mężczyzna mógł opuścić szpital.

Miejsce działań medyków zostało osłonięte parawanem. Można było odnieść wrażenie, że stało się coś bardzo poważnego. Parawan najczęściej jest rozkładany podczas reanimacji lub w celu zasłonięcia zwłok. Tym razem nie było tak groźnie. Sprawa zakończyła się mandatem karnym, którym został ukarany kierowca Forda Transita. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę.

Zdjęcie WhatsApp 2024 06 13 o 21.05.46 8c2e5f40
fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.